Doporučujeme Produkt roku Heureka 2023: Satelitní přijímač s certifikací Skylink Ready a funkcí FastScan pro automatické přeladění stanic. » více zde

Můj košík
0
Servis
Ke stažení
Technická podpora
Přihlásit

Kariéra

16.08.2024

Kariéra

Obchodní asistent / asistentka

INTER-SAT LTD, org. složka

Přední dodavatel zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání.
Pokud máte zdravý selský rozum, chuť pracovat a dotahujete věci do konce "HLEDÁME PRÁVĚ VÁS"!

Náplň práce

  • být hlavním kontaktem pro Key Account Managera - administrativní podpora
  • zpracování objednávek včetně následných činností
  • denní práce v interním sytému
  • fakturace objednávek
  • příprava podkladů pro obchodní a produktové odd., reporting
  • zajištění chodu showroomu, telefony, příchozí návštěvy, zákazníci
  • kontrolní nákupy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
  • základní znalost AJ
  • flexibilita, analytické a koncepční myšlení
  • samostatné rozhodování, inovativní přístup a týmová spolupráce
  • schopnost rychle se učit, proaktivní přístup
  • zodpovědnost a pečlivost
  • práce na PC (tabulky Excel, Word, Outlook)

Nabízíme

  • moderní a příjemné pracoviště, přátelský kolektiv v rodinném prostředí
  • klimatizované a nově zrekonstruované kanceláře
  • 5 dní dovolené navíc
  • firemní akce a neformální setkávání s kolegy
  • vzdělávání zaměstnanců
  • služební telefon
  • zvýhodněný tarif pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování
  • káva na pracovišti
  • sleva na firemní výrobky
  • MultiSport karta
  • bezproblémové parkování
  • Zásilkovna v areálu firmy

Termín nástupu: od 1.9.2024, nebo dle dohody
Pro bližší informace volejte na tel.: 739 081 730 - Mária Bartošová.

SKLADNÍK / SKLADNICE – jednosměnný provoz Po-Pá

Do našeho týmu hledáme nového spolehlivého kolegu.

Popis

Do našeho provozu v Blučině hledáme kolegu na pozici Skladníka

Náplň práce

  • naskladňování a vyskladňování zboží, při kterém budete používat čtečku čárových kódů – zaškolíme
  • vyřizování objednávek, evidence dokladů, manipulace se zbožím a kompletace zakázek
  • příprava a balení zboží k expedici
  • inventarizace zboží

Co očekáváme

  • pečlivý přístup k práci, spolehlivost a manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík
  • smysl pro pořádek a fyzickou zdatnost
  • základní znalost PC
  • Výhodou bude, pokud máte zkušenosti na pozici skladníka v řízeném skladu a umíte pracovat se skenerem/čtečkou.

Co nabízíme

  • důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci v oboru
  • motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu
  • nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis.

Kontakt

  • Zaměstnavatel: INTER-SAT LTD, organizační složka
  • Kontaktní osoba: Mária Bartošová
  • Adresa: Blučina 704, 664 56 Blučina
  • Telefon: 739 081 730
  • E-mail: mbartosova@inter-sat.cz